D.U.K.

1. Ar baldus galima pamatyti gyvai?

Mes prekiaujame tik internetu ir neturime baldų ekspozicijos. Biure Vilniuje turime kai kurių kolekcijų, gobelenų. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos - mes visada stengsimės Jums patarti ir rasti geriausią sprendimą. 

 2. Ar gaminate baldus?

Turime labai didelį baldų pasirinkimą, tačiau patys jų negaminame. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, dėl to visi baldai be tarpininkų keliauja tiesiai pas klientą. 

 3. Ar galima rinktis kitokias baldo spalvas nei nurodyta svetainėje?

Jei yra spalvų pasirinkimas, vadinasi baldas gali būti tik tokių spalvų. Jei nėra pasirinkimo, tada jis gali būti tik tokios spalvos, koks yra nuotraukoje. Prie daugumos minkštų baldų ar kėdžių yra pateiktos gobelenų nuotraukos, vadinasi, tuos modelius galima rinktis iš įvairių spalvų derinių. Atsiprašome, tačiau parinkti visiškai kitokią baldo spalvą, kuri nėra pateikta svetainėje, nėra galimybės. 

 4. Ar galima pagaminti baldą kitokių matmenų?

Turime didelį pasirinkimą baldų, tad tikrai galėtume parinkti geriausią variantą pagal Jūsų ieškomus poreikius. Atsiprašome, tačiau negalime užsakyti kitokių baldo matmenų nei nurodyta prie baldo. Tik praneškite mums, ko ieškote, ir padėsime Jums.

 5. Kokia baldo kaina?

Visos baldų kainos yra nurodytos prie baldų. Jei yra papildomas pasirinkimas, kaina perskaičiuojama automatiškai ir pasikeičia svetainėje pati. Kainos pateiktos su PVM.

 6. Kuriuos baldus turite vietoje?

Daugumą baldų atsivežame iš tiekėjų ir jų sandėlių, kitą dalį turime vietoje Vilniaus sandėlyje. Dėl tikslaus pristatymo laiko, reiktų kreiptis tiesiogiai. 

 7. Koks baldo pristatymo laikas?

Vidutinis pristatymo laikas yra nurodytas prie kiekvieno baldo. Kiekvieno baldo pristatymo terminas yra skirtingas, nes priklauso nuo skirtingų gamintojų. 

 8. Ar būtų greičiau, jei baldą atsiimčiau pats iš sandėlio?

Jei norėtumėte patys atsiimti baldus iš Vilniaus sandėlio, tada Jums gali sutaupyti kažkur 1-2 dienas. Kai tik gauname baldus iš gamintojo, sekančią dieną juos vežame klientams.

 9. Ar teikiate baldams dviejų metų garantiją?

Visiems baldams yra suteikiama dviejų metų garantija. Jei kažkas atsitiko, tikrai nepaliksime Jūsų bėdoje.

 10. Kaip galima apmokėti už baldus?

Už baldus galima apmokėti dviem būdais: pavedimu arba atsiskaitant kurjeriui grynais. Plačiau apie tai čia 

 11. Ar pristatote nemokamai?

Ne pristatymas yra mokamas, tai priklauso nuo baldo matmenų ir svorio. Kainas automatiškai paskaičiuos prekių krepšelyje. 

 12. Kaip galima padaryti užsakymą?

Užsakyti baldus galite per el. svetainę, galite parašyti mums el. laišką info@kedes24.lt arba galite mums paskambinti +370 699 589 56. Jei rašysite mums el. laišką, nurodykite savo tel. nr. ir mes Jums paskambinsime. 

 13. Ar išrašote sąskaitas įmonei?

Sąskaitas faktūras išrašome visiems klientams. 

 14. Kaip galiu atšaukti savo užsakymą?

Norint atšaukti savo užsakymą, apie tai galite pranešti mums el. paštu info@kedes24.lt arba galite mums paskambinti +370 699 589 56. 

 15. Ką daryti, jei gavome brokuotą baldą arba trūksta baldo dalies?

Jei gavote brokuotą baldą arba trūksta kažkokios dalies, praneškite apie tai mums – +370 699 589 56. Reikėtų nurodyti detalės nr. pagal instrukciją, kuri brokuota arba kurios trūksta. Taip pat reikėtų atsiųsti brokuoto baldo dalies nuotraukas mums el. paštu info@kedes24.lt Šias nuotraukas mes persiųsime gamintojui. Reikiamą dalį gamintojas įsipareigojęs pašalinti per 15-45 d. d. nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje. Bet kokiu atveju išspręsime susiklosčiusią situaciją.

 16. Ką daryti, jei norime grąžinti baldą?

Jei norite grąžinti baldą, praneškite apie tai mums (el. paštu info@kedes24.lt arba tel. nr. +370 699 589 56). Svarbu, kad baldas būtų nesurinktas ir originalioje pakuotėje. Grąžinamą baldą atsiimsime per 10 d. d. Pinigus grąžinsime Jums pavedimu sekančią dieną po baldo atsiėmimo.

 

Straipsnių kategorijos

Straipsnių kategorijos

Stilingas, egzotiškas interjeras su moderniu akcentu

Kategorija: Stilius ir dizainas

Ieškote įkvėpimo sukurti neįprastą interjerą? Pasitelkite labai patrauklų egzotišką motyvą. Pasirinkus šią temą, šiltos vasaros klimatas Jūsų namuose ar bute gali būti ištisus metus. Tereikia kelių aksesuarų, tinkamų augalų, įdomių tapetų ir, svarbiausia, baldų, kurie derins modernų stilių su egzotika. Taip sukursite interjerą, kuriame būti dar maloniau.

Papuoškite sienas ir langus

Naudokite laisvą erdvę ant sienos, kad pakeistumėte vidaus klimatą į egzotiškesnį. Puikus būdas – dalį sienos užklijuoti augalų rašto tapetais arba pakabinti paveikslą su palmėmis pirmame plane. Egzotiką efektyviai pabrėžti galite ir per atitinkamas užuolaidas ar raštuotas žaliuzes.

Rinkitės baldus su egzotišku motyvu

Atminkite, kad dekoracijos dar ne viskas. Minkšti baldai puikiai papildys egzotišką motyvą. Foteliai, kėdės – šie palmių ar kitų augalų raštais audiniu aptraukti baldai aiškiai pabrėš egzotiškų šalių atmosferą. Peržiūrėkite kėdę K317, kuri visiškai padengta raštuotu audiniu su žaliais palmių lapais. Alternatyva taip pat gali būti dalinis atlošo dengimas augalų raštu, kurio pavyzdys yra kėdė K372. Egzotiškos žalios spalvos derinys su pastelinėmis spalvomis taip pat bus puikus pasirinkimas, kaip ir stilingoje K398 kėdėje. Derindami juos, pavyzdžiui, su mediniu stalu, sukursite patrauklią, egzotišką atmosferą valgomajame.

Afrikietiški pufai

Pufai yra puikus būdas interjerui suteikti šiek tiek egzotikos, pavyzdžiui, svetainėje. Šios maži, bet labai praktiški baldai gali visiškai pakeisti kambarį. Ypač rekomenduojame afrikietiškus motyvus, nes jie labiausiai asocijuojasi su egzotika ir šiluma. Kenija, Gradas ir Kongas – tai mūsų naujovės, kurios dėl įdomaus, originalaus, spalvingo dizaino jūsų svetainę ar miegamąjį pavers palmių rojumi.

Dekoracijos ir įdomūs aksesuarai

Jei norite, kad interjeras būtų kuo vientisesnis, pagalvokite apie tokias smulkmenas kaip smulkios dekoracijos ir aksesuarai. Tokiais elementais, kurie užbaigs egzotikos temą, gali būti lėkštės, ąsočiai, indai, staltiesės, pagalvės ir t.t.

Nepamirškite apie augalus

Egzotika – tai visų pirma vazoninės palmės ar kiti augalai, kurie puikiai atrodo bet kurioje patalpoje ir sukuria malonią atmosferą. Pastarųjų metų hitas yra monstera – augalas iš Meksikos, pasižymintis gražiais, dideliais lapais su skylutėmis. Šią temą verta naudoti aksesuaruose ir dekoracijose.

Sujungę visus šiuos elementus galite sukurti neįprastą interjerą, kuriame jausitės tarsi egzotiškame karštame klimate neišeidami iš namų.

Slapukų sutikimas