D.U.K.

1. Ar baldus galima pamatyti gyvai?

Mes prekiaujame tik internetu ir neturime baldų ekspozicijos. Biure Vilniuje turime kai kurių kolekcijų, gobelenų. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos - mes visada stengsimės Jums patarti ir rasti geriausią sprendimą. 

 2. Ar gaminate baldus?

Turime labai didelį baldų pasirinkimą, tačiau patys jų negaminame. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, dėl to visi baldai be tarpininkų keliauja tiesiai pas klientą. 

 3. Ar galima rinktis kitokias baldo spalvas nei nurodyta svetainėje?

Jei yra spalvų pasirinkimas, vadinasi baldas gali būti tik tokių spalvų. Jei nėra pasirinkimo, tada jis gali būti tik tokios spalvos, koks yra nuotraukoje. Prie daugumos minkštų baldų ar kėdžių yra pateiktos gobelenų nuotraukos, vadinasi, tuos modelius galima rinktis iš įvairių spalvų derinių. Atsiprašome, tačiau parinkti visiškai kitokią baldo spalvą, kuri nėra pateikta svetainėje, nėra galimybės. 

 4. Ar galima pagaminti baldą kitokių matmenų?

Turime didelį pasirinkimą baldų, tad tikrai galėtume parinkti geriausią variantą pagal Jūsų ieškomus poreikius. Atsiprašome, tačiau negalime užsakyti kitokių baldo matmenų nei nurodyta prie baldo. Tik praneškite mums, ko ieškote, ir padėsime Jums.

 5. Kokia baldo kaina?

Visos baldų kainos yra nurodytos prie baldų. Jei yra papildomas pasirinkimas, kaina perskaičiuojama automatiškai ir pasikeičia svetainėje pati. Kainos pateiktos su PVM.

 6. Kuriuos baldus turite vietoje?

Daugumą baldų atsivežame iš tiekėjų ir jų sandėlių, kitą dalį turime vietoje Vilniaus sandėlyje. Dėl tikslaus pristatymo laiko, reiktų kreiptis tiesiogiai. 

 7. Koks baldo pristatymo laikas?

Vidutinis pristatymo laikas yra nurodytas prie kiekvieno baldo. Kiekvieno baldo pristatymo terminas yra skirtingas, nes priklauso nuo skirtingų gamintojų. 

 8. Ar būtų greičiau, jei baldą atsiimčiau pats iš sandėlio?

Jei norėtumėte patys atsiimti baldus iš Vilniaus sandėlio, tada Jums gali sutaupyti kažkur 1-2 dienas. Kai tik gauname baldus iš gamintojo, sekančią dieną juos vežame klientams.

 9. Ar teikiate baldams dviejų metų garantiją?

Visiems baldams yra suteikiama dviejų metų garantija. Jei kažkas atsitiko, tikrai nepaliksime Jūsų bėdoje.

 10. Kaip galima apmokėti už baldus?

Už baldus galima apmokėti dviem būdais: pavedimu arba atsiskaitant kurjeriui grynais. Plačiau apie tai čia 

 11. Ar pristatote nemokamai?

Ne pristatymas yra mokamas, tai priklauso nuo baldo matmenų ir svorio. Kainas automatiškai paskaičiuos prekių krepšelyje. 

 12. Kaip galima padaryti užsakymą?

Užsakyti baldus galite per el. svetainę, galite parašyti mums el. laišką info@kedes24.lt arba galite mums paskambinti +370 699 589 56. Jei rašysite mums el. laišką, nurodykite savo tel. nr. ir mes Jums paskambinsime. 

 13. Ar išrašote sąskaitas įmonei?

Sąskaitas faktūras išrašome visiems klientams. 

 14. Kaip galiu atšaukti savo užsakymą?

Norint atšaukti savo užsakymą, apie tai galite pranešti mums el. paštu info@kedes24.lt arba galite mums paskambinti +370 699 589 56. 

 15. Ką daryti, jei gavome brokuotą baldą arba trūksta baldo dalies?

Jei gavote brokuotą baldą arba trūksta kažkokios dalies, praneškite apie tai mums – +370 699 589 56. Reikėtų nurodyti detalės nr. pagal instrukciją, kuri brokuota arba kurios trūksta. Taip pat reikėtų atsiųsti brokuoto baldo dalies nuotraukas mums el. paštu info@kedes24.lt Šias nuotraukas mes persiųsime gamintojui. Reikiamą dalį gamintojas įsipareigojęs pašalinti per 15-45 d. d. nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje. Bet kokiu atveju išspręsime susiklosčiusią situaciją.

 16. Ką daryti, jei norime grąžinti baldą?

Jei norite grąžinti baldą, praneškite apie tai mums (el. paštu info@kedes24.lt arba tel. nr. +370 699 589 56). Svarbu, kad baldas būtų nesurinktas ir originalioje pakuotėje. Grąžinamą baldą atsiimsime per 10 d. d. Pinigus grąžinsime Jums pavedimu sekančią dieną po baldo atsiėmimo.

 

Straipsnių kategorijos

Straipsnių kategorijos

Elegancija ir minimalizmas – kokį interjero stilių pasirinkti?

Kategorija: Stilius ir dizainas

Iššūkis įrengiant šiuolaikiškus namus ir butus – sukurti erdvę, kurioje galėtume ir pailsėti, ir pasikrauti energijos, ir mėgautis gera savijauta dėl jaukaus, stilingo interjero.

Kalbant apie interjero dekoravimo stilių, didžiulio populiarumo nuolat sulaukia dvi nesenstančios tendencijos: elegantiška ir minimalistinė. Kuo jie skiriasi ir kokios yra jiems būdingos savybės?

Kodėl minimalizmas?

Minimalistinis stilius – geriausias pasirinkimas šiuolaikiniam miestiečiui. Minimalizmas pagrįstas paprastumo estetika, gerai apgalvotomis erdvėmis, kuriose telpa tik būtiniausi daiktai, su ribotu baldų kiekiu. Minimalistinis interjeras turi atitikti du esminius kriterijus: ryškumą ir švelnumą. Taigi spalvos vaidina labai svarbų vaidmenį. Vietoj ryškių spalvų sienoms, baldams ir aksesuarams rinkitės šviesias, neutralias ir švelnias spalvas. Balta yra interjero dizaino klasika ir pagrindinė minimalistinio stiliaus spalva. Ši spalva ne tik praleidžia šviesą į interjerą, bet ir padidina erdvę bei gali būti derinama su bet kokio tipo baldais ir medžiagomis. Kitos spalvos, kurios lengvai dera su minimalistiniu dekoru, yra pilka ir smėlio spalvos.

Minimalistinio stiliaus medžiagos

Kalbant apie medžiagas, kurios naudojamos minimalistinio stiliaus, tai daugiausia stiklas, mediena ir metalas, kurie suteikia šiltą, šiek tiek rafinuotą charakterį. Be to, šias tris medžiagas galima lengvai derinti viena su kita, kad vaizdas atrodytų elegantiškas ir šiuolaikiškas. Ant grindų galima kloti šviesias medines grindis, be blizgesio. Venkite plytelių, ypač per daug ryškaus dizaino.

Šiuolaikinė elegancija

Elegantiškas dekoras neturėtų būti suvokiamas kaip senamadiškas ar siejamas su įėjimu į kitos eros interjerą. Šis stilius atgaivina nesenstančius elementus, išlikdamas šiuolaikiškas ir atitinkantis dabartines tendencijas. Elegantiškas stilius – tai baldai ir aksesuarai, kurie kalba patys už save. Pavyzdžiui, ant sienos padėkite paauksuotą veidrodį, kad suteiktumėte kambariui gylio ir subtilumo. Spalvų gama kuriant klasikinį interjerą, kaip ir minimalistinis, išlaikoma prislopintais ir gana šviesiais tonais. Nuo baltos iki pilkos, iki smėlio ir gelsvos. Spalvos turi ne atkreipti dėmesį, o pabrėžti medžiagų subtilumą. Šias spalvas galima pagyvinti ryškesniais akcentais, pavyzdžiui, gražiu gėlių raštu ar keliais spalvingais aksesuarais.

Klasikinės detalės

Klasikiniame stiliuje yra daug erdvės detalėms. Štai kodėl tokios detalės kaip sidabrinės rankenos ar pastatomas veidrodis yra sveikintinos. Be to, noriai naudojamos ir medžiagos, tokios kaip mediena, marmuras, prie kurių pridedami estetiški dekoratyviniai daiktai – vazos ar žvakidės. Todėl šis stilius tiks žmonėms, kurie didelę reikšmę teikia detalėms ir mėgsta apsupti efektingais aksesuarais.

Slapukų sutikimas