D.U.K.

1. Ar baldus galima pamatyti gyvai?

Mes prekiaujame tik internetu ir neturime baldų ekspozicijos. Biure Vilniuje turime kai kurių kolekcijų, gobelenų. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos - mes visada stengsimės Jums patarti ir rasti geriausią sprendimą. 

 2. Ar gaminate baldus?

Turime labai didelį baldų pasirinkimą, tačiau patys jų negaminame. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, dėl to visi baldai be tarpininkų keliauja tiesiai pas klientą. 

 3. Ar galima rinktis kitokias baldo spalvas nei nurodyta svetainėje?

Jei yra spalvų pasirinkimas, vadinasi baldas gali būti tik tokių spalvų. Jei nėra pasirinkimo, tada jis gali būti tik tokios spalvos, koks yra nuotraukoje. Prie daugumos minkštų baldų ar kėdžių yra pateiktos gobelenų nuotraukos, vadinasi, tuos modelius galima rinktis iš įvairių spalvų derinių. Atsiprašome, tačiau parinkti visiškai kitokią baldo spalvą, kuri nėra pateikta svetainėje, nėra galimybės. 

 4. Ar galima pagaminti baldą kitokių matmenų?

Turime didelį pasirinkimą baldų, tad tikrai galėtume parinkti geriausią variantą pagal Jūsų ieškomus poreikius. Atsiprašome, tačiau negalime užsakyti kitokių baldo matmenų nei nurodyta prie baldo. Tik praneškite mums, ko ieškote, ir padėsime Jums.

 5. Kokia baldo kaina?

Visos baldų kainos yra nurodytos prie baldų. Jei yra papildomas pasirinkimas, kaina perskaičiuojama automatiškai ir pasikeičia svetainėje pati. Kainos pateiktos su PVM.

 6. Kuriuos baldus turite vietoje?

Daugumą baldų atsivežame iš tiekėjų ir jų sandėlių, kitą dalį turime vietoje Vilniaus sandėlyje. Dėl tikslaus pristatymo laiko, reiktų kreiptis tiesiogiai. 

 7. Koks baldo pristatymo laikas?

Vidutinis pristatymo laikas yra nurodytas prie kiekvieno baldo. Kiekvieno baldo pristatymo terminas yra skirtingas, nes priklauso nuo skirtingų gamintojų. 

 8. Ar būtų greičiau, jei baldą atsiimčiau pats iš sandėlio?

Jei norėtumėte patys atsiimti baldus iš Vilniaus sandėlio, tada Jums gali sutaupyti kažkur 1-2 dienas. Kai tik gauname baldus iš gamintojo, sekančią dieną juos vežame klientams.

 9. Ar teikiate baldams dviejų metų garantiją?

Visiems baldams yra suteikiama dviejų metų garantija. Jei kažkas atsitiko, tikrai nepaliksime Jūsų bėdoje.

 10. Kaip galima apmokėti už baldus?

Už baldus galima apmokėti dviem būdais: pavedimu arba atsiskaitant kurjeriui grynais. Plačiau apie tai čia 

 11. Ar pristatote nemokamai?

Ne pristatymas yra mokamas, tai priklauso nuo baldo matmenų ir svorio. Kainas automatiškai paskaičiuos prekių krepšelyje. 

 12. Kaip galima padaryti užsakymą?

Užsakyti baldus galite per el. svetainę, galite parašyti mums el. laišką info@kedes24.lt arba galite mums paskambinti +370 699 589 56. Jei rašysite mums el. laišką, nurodykite savo tel. nr. ir mes Jums paskambinsime. 

 13. Ar išrašote sąskaitas įmonei?

Sąskaitas faktūras išrašome visiems klientams. 

 14. Kaip galiu atšaukti savo užsakymą?

Norint atšaukti savo užsakymą, apie tai galite pranešti mums el. paštu info@kedes24.lt arba galite mums paskambinti +370 699 589 56. 

 15. Ką daryti, jei gavome brokuotą baldą arba trūksta baldo dalies?

Jei gavote brokuotą baldą arba trūksta kažkokios dalies, praneškite apie tai mums – +370 699 589 56. Reikėtų nurodyti detalės nr. pagal instrukciją, kuri brokuota arba kurios trūksta. Taip pat reikėtų atsiųsti brokuoto baldo dalies nuotraukas mums el. paštu info@kedes24.lt Šias nuotraukas mes persiųsime gamintojui. Reikiamą dalį gamintojas įsipareigojęs pašalinti per 15-45 d. d. nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje. Bet kokiu atveju išspręsime susiklosčiusią situaciją.

 16. Ką daryti, jei norime grąžinti baldą?

Jei norite grąžinti baldą, praneškite apie tai mums (el. paštu info@kedes24.lt arba tel. nr. +370 699 589 56). Svarbu, kad baldas būtų nesurinktas ir originalioje pakuotėje. Grąžinamą baldą atsiimsime per 10 d. d. Pinigus grąžinsime Jums pavedimu sekančią dieną po baldo atsiėmimo.

 

Straipsnių kategorijos

Straipsnių kategorijos

Mokslui palankus jaunuolio kambarys

Kategorija: Stilius ir dizainas

Paauglio kambarys – tai jo asmenybės, skonių, pomėgių ir siekių atspindys. Raskite įkvėpimo ir dekoravimo idėjų ir skaitykite patarimus, kaip tinkamai sutvarkyti ir papuošti jaunimo kambarį.

Vieta mokytis

Paauglio kambarys – tai vieta, kur jis gali atsipalaiduoti ar leisti laiką su draugais ir broliais ir seserimis. Tai taip pat vieta, kur galite pradėti išreikšti savo tapatybę naudodami įvairius priedus ir aksesuarus. Tačiau paauglio kambarys pirmiausia turi būti praktiškas. Renkantis paauglio miegamojo išdėstymą, atminkite, kad jo skonis keičiasi su amžiumi, todėl gali būti naudinga pasirinkti universalią sienų spalvą. Dėl to, kad paauglystės metai užpildyti egzaminais ir įskaitomis, verta pasirūpinti tvarkingu ir organizuotu mokymosi kampeliu. Investuokite į geros kokybės stalą ir kėdę ir padėkite lentynas virš stalo, kur jūsų vaikas galėtų laikyti knygas. Rašomasis stalas turi būti didelis ir turėti papildomų stalčių ar vietos daiktams susidėti. Tai, pavyzdžiui, mūsų rašomasis stalas B-44 su keturiomis lentynomis, kurių dėka vaikas viską turės po ranka.

Sukurkite tinkamą nuotaiką

Kitas svarbus klausimas – geras apšvietimas ir kokybiška stalinė lempa. Vakarinėms studijoms būtina gera šviesa. Prieiga prie natūralios šviesos yra ne mažiau svarbi, nes ji skatina gerovę. Negalima pamiršti ir patogios lovos, kuri yra vienas svarbiausių paauglio miegamojo elementų. Verta įsigyti didelę lovą, kuri tilps į kambarį neribodama erdvės darbui ir daiktams laikyti. Taip pat verta investuoti į geros kokybės patalynę. Įsitikinkite, kad ji yra patogi ir patvari. Ir pridėkite keletą pagalvių, ant kurių galės patogiai ilsėtis.

Pasirūpinkite jaunystės aksesuarais

Norėdami užbaigti paauglio kambario dekorą, pridėkite keletą švelnių prisilietimų. Rinkitės vaiko mėgstamų spalvų storas užuolaidas, minkštus kilimėlius, lovatieses ir pagalves. Dėl to erdvė taps patogesnė ir jaukesnė.

Slapukų sutikimas