D.U.K.

1. Ar baldus galima pamatyti gyvai?

Mes prekiaujame tik internetu ir neturime baldų ekspozicijos. Biure Vilniuje turime kai kurių kolekcijų, gobelenų. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos - mes visada stengsimės Jums patarti ir rasti geriausią sprendimą. 

 2. Ar gaminate baldus?

Turime labai didelį baldų pasirinkimą, tačiau patys jų negaminame. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, dėl to visi baldai be tarpininkų keliauja tiesiai pas klientą. 

 3. Ar galima rinktis kitokias baldo spalvas nei nurodyta svetainėje?

Jei yra spalvų pasirinkimas, vadinasi baldas gali būti tik tokių spalvų. Jei nėra pasirinkimo, tada jis gali būti tik tokios spalvos, koks yra nuotraukoje. Prie daugumos minkštų baldų ar kėdžių yra pateiktos gobelenų nuotraukos, vadinasi, tuos modelius galima rinktis iš įvairių spalvų derinių. Atsiprašome, tačiau parinkti visiškai kitokią baldo spalvą, kuri nėra pateikta svetainėje, nėra galimybės. 

 4. Ar galima pagaminti baldą kitokių matmenų?

Turime didelį pasirinkimą baldų, tad tikrai galėtume parinkti geriausią variantą pagal Jūsų ieškomus poreikius. Atsiprašome, tačiau negalime užsakyti kitokių baldo matmenų nei nurodyta prie baldo. Tik praneškite mums, ko ieškote, ir padėsime Jums.

 5. Kokia baldo kaina?

Visos baldų kainos yra nurodytos prie baldų. Jei yra papildomas pasirinkimas, kaina perskaičiuojama automatiškai ir pasikeičia svetainėje pati. Kainos pateiktos su PVM.

 6. Kuriuos baldus turite vietoje?

Daugumą baldų atsivežame iš tiekėjų ir jų sandėlių, kitą dalį turime vietoje Vilniaus sandėlyje. Dėl tikslaus pristatymo laiko, reiktų kreiptis tiesiogiai. 

 7. Koks baldo pristatymo laikas?

Vidutinis pristatymo laikas yra nurodytas prie kiekvieno baldo. Kiekvieno baldo pristatymo terminas yra skirtingas, nes priklauso nuo skirtingų gamintojų. 

 8. Ar būtų greičiau, jei baldą atsiimčiau pats iš sandėlio?

Jei norėtumėte patys atsiimti baldus iš Vilniaus sandėlio, tada Jums gali sutaupyti kažkur 1-2 dienas. Kai tik gauname baldus iš gamintojo, sekančią dieną juos vežame klientams.

 9. Ar teikiate baldams dviejų metų garantiją?

Visiems baldams yra suteikiama dviejų metų garantija. Jei kažkas atsitiko, tikrai nepaliksime Jūsų bėdoje.

 10. Kaip galima apmokėti už baldus?

Už baldus galima apmokėti dviem būdais: pavedimu arba atsiskaitant kurjeriui grynais. Plačiau apie tai čia 

 11. Ar pristatote nemokamai?

Ne pristatymas yra mokamas, tai priklauso nuo baldo matmenų ir svorio. Kainas automatiškai paskaičiuos prekių krepšelyje. 

 12. Kaip galima padaryti užsakymą?

Užsakyti baldus galite per el. svetainę, galite parašyti mums el. laišką info@kedes24.lt arba galite mums paskambinti +370 699 589 56. Jei rašysite mums el. laišką, nurodykite savo tel. nr. ir mes Jums paskambinsime. 

 13. Ar išrašote sąskaitas įmonei?

Sąskaitas faktūras išrašome visiems klientams. 

 14. Kaip galiu atšaukti savo užsakymą?

Norint atšaukti savo užsakymą, apie tai galite pranešti mums el. paštu info@kedes24.lt arba galite mums paskambinti +370 699 589 56. 

 15. Ką daryti, jei gavome brokuotą baldą arba trūksta baldo dalies?

Jei gavote brokuotą baldą arba trūksta kažkokios dalies, praneškite apie tai mums – +370 699 589 56. Reikėtų nurodyti detalės nr. pagal instrukciją, kuri brokuota arba kurios trūksta. Taip pat reikėtų atsiųsti brokuoto baldo dalies nuotraukas mums el. paštu info@kedes24.lt Šias nuotraukas mes persiųsime gamintojui. Reikiamą dalį gamintojas įsipareigojęs pašalinti per 15-45 d. d. nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje. Bet kokiu atveju išspręsime susiklosčiusią situaciją.

 16. Ką daryti, jei norime grąžinti baldą?

Jei norite grąžinti baldą, praneškite apie tai mums (el. paštu info@kedes24.lt arba tel. nr. +370 699 589 56). Svarbu, kad baldas būtų nesurinktas ir originalioje pakuotėje. Grąžinamą baldą atsiimsime per 10 d. d. Pinigus grąžinsime Jums pavedimu sekančią dieną po baldo atsiėmimo.

 

Straipsnių kategorijos

Straipsnių kategorijos

Elektra reguliuojami stalai

Kategorija: Darbas ir ofisas

Dirbdami stovėdami, o ne atsisėdę, per minutę sudeginate iki 0,7 kalorijos – tai įrodo naujausi Česterio universiteto tyrimai. Jei sveriate 75 kilogramus, per metus galite sudeginti tiek kalorijų, kiek užtektų nubėgti šešis maratonus. 

Ergonomiški biuro baldai, tokie kaip reguliuojamo aukščio rašomieji stalai, jau yra tapę neatsiejama daugelio biurų dalimi. Įrodyta, kad reguliuojamo aukščio rašomieji stalai daro teigiamą įtaką darbuotojų sveikatai ir bendrai atmosferai darbe. Kadangi dirbant atsistojus ir atsisėdus yra sudeginama apie 0,7 kalorijos per minutę, tai padeda mums suprasti, kaip svarbu darbo metu keisti padėtį. Be to, dėl sėdimo darbo padidėja širdies ir kraujagyslių ligų rizika. Darbas sėdint paverčia jūsų judesius monotoniškais ir tokiu būdu jus gali kankinti pasikartojantis mėšlungis ar kitos su raumenų įsitempimu susijusios ligos. To galite išvengti dažnai keisdami darbo padėtį, sako Gitte Krantz, klinikos Amadeuskliniken Halmstade (Švedija) ergoterapeutas. Dažnas darbo padėties pakeitimas, taip pat padeda išvengti sąnarių ar raumenų skausmų bei įveikti darbo metu patiriamą stresą, kurį vėliau seka minėtosios problemos. Atsižvelgiant į tai, tampa savaime suprantama, kad vis daugiau ir daugiau įmonių svarbiausiu prioritetu laiko ergonomiką. Jums tiesiog reikia padaryti nedidelius pakeitimus ir būsite nesutebinti puikiais rezultatais. Darbo padėties pakeitimas gali būti prilyginamas bendro žmogaus elgesio pasikeitimui, kai šis judesnio dinamiškumas tampa jūsų kasdienio darbo ir asmeninio gyvenimo dalis. Nuolat keisdami padėtį iš stovimos į sėdimą, ir atvirkščiai, bei darbo metu darydami trumpas pertraukėles, jūs padedate savo kūnui atsipalaiduoti. Dažniausiai mes dirbdami nuolat atliekame tuos pačius judesių derinius, kurie tampa statiški ir pasikartojantys, sako Gitte ir pataria spausdintuvą pastatyti kur nors toliau nuo jūsų darbo vietos. Viskas tam, kad jūsų kūnas nuolat judėtų.

Toje pačioje kategorijoje

Susiję pagal žymas

    Slapukų sutikimas