D.U.K.

1. Ar baldus galima pamatyti gyvai?

Mes prekiaujame tik internetu ir neturime baldų ekspozicijos. Biure Vilniuje turime kai kurių kolekcijų, gobelenų. Kreipkitės į mus dėl konsultacijos - mes visada stengsimės Jums patarti ir rasti geriausią sprendimą. 

 2. Ar gaminate baldus?

Turime labai didelį baldų pasirinkimą, tačiau patys jų negaminame. Bendradarbiaujame tiesiogiai su gamintojais, dėl to visi baldai be tarpininkų keliauja tiesiai pas klientą. 

 3. Ar galima rinktis kitokias baldo spalvas nei nurodyta svetainėje?

Jei yra spalvų pasirinkimas, vadinasi baldas gali būti tik tokių spalvų. Jei nėra pasirinkimo, tada jis gali būti tik tokios spalvos, koks yra nuotraukoje. Prie daugumos minkštų baldų ar kėdžių yra pateiktos gobelenų nuotraukos, vadinasi, tuos modelius galima rinktis iš įvairių spalvų derinių. Atsiprašome, tačiau parinkti visiškai kitokią baldo spalvą, kuri nėra pateikta svetainėje, nėra galimybės. 

 4. Ar galima pagaminti baldą kitokių matmenų?

Turime didelį pasirinkimą baldų, tad tikrai galėtume parinkti geriausią variantą pagal Jūsų ieškomus poreikius. Atsiprašome, tačiau negalime užsakyti kitokių baldo matmenų nei nurodyta prie baldo. Tik praneškite mums, ko ieškote, ir padėsime Jums.

 5. Kokia baldo kaina?

Visos baldų kainos yra nurodytos prie baldų. Jei yra papildomas pasirinkimas, kaina perskaičiuojama automatiškai ir pasikeičia svetainėje pati. Kainos pateiktos su PVM.

 6. Kuriuos baldus turite vietoje?

Daugumą baldų atsivežame iš tiekėjų ir jų sandėlių, kitą dalį turime vietoje Vilniaus sandėlyje. Dėl tikslaus pristatymo laiko, reiktų kreiptis tiesiogiai. 

 7. Koks baldo pristatymo laikas?

Vidutinis pristatymo laikas yra nurodytas prie kiekvieno baldo. Kiekvieno baldo pristatymo terminas yra skirtingas, nes priklauso nuo skirtingų gamintojų. 

 8. Ar būtų greičiau, jei baldą atsiimčiau pats iš sandėlio?

Jei norėtumėte patys atsiimti baldus iš Vilniaus sandėlio, tada Jums gali sutaupyti kažkur 1-2 dienas. Kai tik gauname baldus iš gamintojo, sekančią dieną juos vežame klientams.

 9. Ar teikiate baldams dviejų metų garantiją?

Visiems baldams yra suteikiama dviejų metų garantija. Jei kažkas atsitiko, tikrai nepaliksime Jūsų bėdoje.

 10. Kaip galima apmokėti už baldus?

Už baldus galima apmokėti dviem būdais: pavedimu arba atsiskaitant kurjeriui grynais. Plačiau apie tai čia 

 11. Ar pristatote nemokamai?

Ne pristatymas yra mokamas, tai priklauso nuo baldo matmenų ir svorio. Kainas automatiškai paskaičiuos prekių krepšelyje. 

 12. Kaip galima padaryti užsakymą?

Užsakyti baldus galite per el. svetainę, galite parašyti mums el. laišką info@kedes24.lt arba galite mums paskambinti +370 699 589 56. Jei rašysite mums el. laišką, nurodykite savo tel. nr. ir mes Jums paskambinsime. 

 13. Ar išrašote sąskaitas įmonei?

Sąskaitas faktūras išrašome visiems klientams. 

 14. Kaip galiu atšaukti savo užsakymą?

Norint atšaukti savo užsakymą, apie tai galite pranešti mums el. paštu info@kedes24.lt arba galite mums paskambinti +370 699 589 56. 

 15. Ką daryti, jei gavome brokuotą baldą arba trūksta baldo dalies?

Jei gavote brokuotą baldą arba trūksta kažkokios dalies, praneškite apie tai mums – +370 699 589 56. Reikėtų nurodyti detalės nr. pagal instrukciją, kuri brokuota arba kurios trūksta. Taip pat reikėtų atsiųsti brokuoto baldo dalies nuotraukas mums el. paštu info@kedes24.lt Šias nuotraukas mes persiųsime gamintojui. Reikiamą dalį gamintojas įsipareigojęs pašalinti per 15-45 d. d. nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje. Bet kokiu atveju išspręsime susiklosčiusią situaciją.

 16. Ką daryti, jei norime grąžinti baldą?

Jei norite grąžinti baldą, praneškite apie tai mums (el. paštu info@kedes24.lt arba tel. nr. +370 699 589 56). Svarbu, kad baldas būtų nesurinktas ir originalioje pakuotėje. Grąžinamą baldą atsiimsime per 10 d. d. Pinigus grąžinsime Jums pavedimu sekančią dieną po baldo atsiėmimo.

 

Straipsnių kategorijos

Straipsnių kategorijos

Aktyvaus darbo vieta

Kategorija: Darbas ir ofisas

Darbo vietų, kuriose tradicinės biuro kėdės yra keičiamos taip vadinamomis aktyviosiomis kėdėmis, skaičius nuolatos didėja.

Naudodami ergonomišką „Pilates“ kėdę, balansinę kėdę ar balninę kėdę, galite stiprinti savo nugaros raumenis, taip gerindami savo laikyseną. Jei ieškote naujos darbo kėdės, aktyvioji kėdė yra puikus pasirinkimas! Aktyviosios kėdės teikia daug naudos sveikatai. Jūsų laikysena pagerėja, nes sustiprėja laikantieji raumenys ir jūs sėdite tiesiau. Kai pradeda dirbti gilieji raumenys, jūs tampate energingesnis, suaktyvėja kalorijų suvartojimas ir kraujo apytaka, todėl jūs gebate aiškiau mąstyti bei našiau dirbti. Be to, raumenų darbas aktyvinamas natūraliai – panašus procesas vyksta bėgant, važiuojant dviračiu ar iriantis baidarėmis. Naudojantis aktyviąja kėde taip pat mažėja nugaros skausmai, nes įtampa nugaros srityje, kurią sukelia prasta sėdimoji padėtis, išnyksta. Jūsų kūnas gali sustiprėti jums tiesiog sėdint ant kėdės! Maži pokyčiai, didelis skirtumas Turėkite omenyje, kad iš pradžių aktyviąja kėde reikėtų naudotis tik vieną valandą per dieną, kol organizmas pripras prie naujos sėdimosios padėties. Paprastai sėdėjimo tokioje kėdėje poveikis tiesiogiai pasireiškia raumenų skausmu. Iš pradžių aktyviąją kėdę naudokite kaip priedą prie savo įprastos ergonomiškos biuro kėdės. Palaipsniui ilginkite sėdėjimo ant aktyviosios kėdės trukmę. Organizmo veiklą aktyvinančios kėdės Balansinės kėdės. Sėdėdami ant balansinės kėdės, savo kūno raumenų pagalba užtikrinate gerą sėdimąją padėtį. Kėdė sukurta taip, kad dėl jos judėjimo ir nestabilumo kūnas verčiamas išlaikyti tinkamą sėdimąją padėtį, todėl veikiamos tiek laikančiųjų, tiek nugaros raumenų grupės. Daugelis nugaros skausmais besiskundžiančių žmonių praneša, kad reguliariai naudojantis balansine kėde jų skausmai sumažėja. Pilates kėdė. Pilates kėdė yra dar viena populiari alternatyva kūnui stiprinti. Kėdėje įtaisyta oru užpildyta sėdimoji vieta, primenanti Pilates kamuolį, kuris yra itin nestabilus ir verčia kūną susitelkti, kad būtų sėdima tiesiai. Todėl, jums sėdint ir dirbant, susiformuoja natūralesnė sėdimoji padėtis, gerėja laikysena ir veikia aplink stuburą išsidėsčiusios raumenų grupės. Kėdė balnas. Balninėje kėdėje sėdima vadinamojoje „jojiko padėtyje“. Sėdint balninėje kėdėje skatinama tiesi sėdėsena ir yra sudėtinga susikūprinti. Kėdė mažina pečių juostos raumenų įtampą, užkerta kelią kelių, klubų ir pečių problemų atsiradimui, gerina kraujotaką kojose, taip pat suteikia didesnę judėjimo laisvę ir sudaro sąlygas lengviau pasiekti tinkamą laikyseną.

Toje pačioje kategorijoje

Susiję pagal žymas

    Slapukų sutikimas