Auditorinės kėdės

  Auditorinės kėdės

  Auditorinės kėdės

    Grąžinimo taisyklės

  Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

  Valstybinė muzikos mokykla, Svidnik, Lenkija  Harmoninga ir nesenstanti forma, paprastas ir klasikinis dizainas, rafinuotos detalės: tai yra charakteringi
  Oskar bruožai. Šis išskirtinis fotelis sukurtas pagal Charaziak Design Studio skirta naudoti prestižinėse vietose tokiose kaip teatrai ar operos. Oscar estetiškai maloni išvaizda buvo puikiai derinama su puikiu funkcionalumu ir akustinėmis savybės, siekiant padidinti vartotojo komfortą.


  „Oscar“ fotelis turi stabilų plieninį rėmą. Specialiai suprojektuota šio modelio forma užtikrina patogią nugaros atramą, net per spektaklį ar koncertą, kuris trunka keletą valandų. Atlošo konstrukcija pagaminta iš ergonomiškai kontūruotos faneros. Ji aptrauktas apmušalu, užpildyta poliuretano putomis. Fotelio sėdynė pagamintas iš tos pačios medžiagos. Krėlse naudojamos medžiagos vartotojams suteikia puikų komfortą ir yra labai patvarūs. Porankiai, pagaminti iš medžio masyvo arba apmušti, yra trijų skirtingų ilgių. Kartu su atlošu pagaminti porankiai iš daugiasluoksnės faneros,  pabrėžia unikalų gaminio būdą. Mediena gali būti daugybės natūralių atspalvių. Dėl patobulintų detalių, fotelis yra idealus pasirinkimas interjerui, kuriame estetika yra svarbiausias prioritetas. Medinė akustinė plokštė pritvirtinta prie sėdynės apačios turi teigiamos įtakos akustinėms savybėms. Be to, fotelis yra aprūpintas tyliai sulankstomais mechanizmais. Klasikinis dizainas ir didelis funkcionalumas fotelį Oskarą daro unikaliu. Dėl plataus apdailos asortimento ir konfigūravimo galimybių, fotelis gali būti priderinamas prie kiekvieno interjero. Oskar yra puikus sprendimas, ne tik koncertų salėms, bet ir teatrams, kino salėms ir reprezentacinėms paskaitų salėms.


  --- Galimi trys pločiai: plonas, vidutinis ir komfortiškas
  --- Atlošas pagamintas iš lakuotos faneros arba pilnai aptrauktas audiniu
  --- ABS plastikinis apvadas apatinėje atlošo dalyje
  --- Atlenkiamas rašymo staliukas
  --- Galvos atrama
  --- Akustinė plokštė pritvirtinta prie sėdynės apačios

  --- Eilių ir sėdynių numeriai išsiuvinėti arba graviruoti laminatu

   

  Gaminame produktus pasauliniu lygiu. Mūsų kėdės
  pasižymi aukščiausia kokybe ir didžiausiu patvarumu. Visose
  savo gamyklose įdiegėme geriausią kokybės
  valdymo sistemą atitinkančią standartą: ISO 9001:2000. Tuo pačiu metu,
  rūpinamės  aplinka. Mes naudojame aplinkos
  valdymo sistemos sukurtos pagal ISO 14001 standartą
  daugumoje mūsų gamyklų. Tai leidžia mums sumažinti savo
  poveikį aplinkai ir patvirtina, kad mūsų produktai sudėtyje nėra sunkiųjų metalų.  oscar%202.jpg


  Stanisław Charaziak yra Varšuvos dailės akademijos Pramoninio dizaino fakulteto absolventas. Nuo 1996 metų jis užsiima tik pramoniniu dizainu. Iki šiol jis yra sukūręs per 200  kėdžių, daugiau nei tuziną baldų sistemų, kino fotelių, salių komplektų ir kitų baldų. Jis kuria gaminius tik masinei gamybai.


  8 kitų prekių šioje kategorijoje: