Taisyklės

Apmokėti už prekes galima dviem būdais:
1. Pavedimu - perkant iš el. parduotuvės www.kedes24.lt
2. Grynaisiais pinigais – mokant kurjeriui pristačius prekę.
Pasirinkę pirmąjį variantą tiesiog dėkite prekes, kurias norite įsigyti į krepšelį ir paskutiniame pirkimo žingsnyje galėsite pasirinkti banką, kurio paslaugomis naudojatės. Būsite nukreipti į savo elektroninės bankininkystės prieigą, ten galėsite sumokėti už pasirinktus baldus. Arba gausite išankstinę sąskaitą apmokėjimui.
Pasirinkę antrą variantą – mokėsite grynaisias vietoje, kai Jūsų užsakymas bus pristatytas į jūsų namus ar biurą, dėja, kurjeriai šią paslaugą apmokestina - 1,99 eur.


Mūsų gaminiams suteikiame nuo 24 iki 36 mėn. kokybės garantiją. Garantijos galiojimo sąlygos:

• surenkant gaminį pirkėjas laikosi prie gaminio pridėtos surinkimo instrukcijos;
• gaminys buvo naudojamas pagal paskirtį;
• garantija taikoma prekių kokybės trūkumams, atsiradusiems dėl gamintojo kaltės ir prekės transportavimo pardavėjo transportu;
• tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Pirkėjas praranda teisę į nemokamą garantinį aptarnavimą šiais atvejais:
• pirkėjas nesilaikė baldų eksploatacijos ir priežiūros taisyklių;
• prekės buvo sugadintos dėl pirkėjo kaltės;
• baldai nukentėjo dėl Force majeure (susidariusių nenugalimos jėgos aplinkybių);
• baldai natūraliai nusidėvėjo.
Apie pastebėtą defektą baldo naudojimo metu prašome el. paštu info@kedes24.lt. Atsiųskite raštišką pretenziją ir defektuoto baldo foto nuotrauką, kur aiškiai matytųsi pažeidimas. Garantiniu laikotarpiu nustatytus kiekybinius ar kokybinius neatitikimus mūsų įmonė ištaiso, sukomplektuoja arba pakeičia kokybiškais savo sąskaita. Mes įsipareigoja atsiradusį gamybos defektą pašalinti per 15-60 darbo dienas nuo pretenzijos užregistravimo įmonėje.
Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.