Minkštasuolis 0043

Nauja prekė

Modulinis minkštasuolis / sofa                    

 

                          

 

Dizainas: Przemysław “Mac” Stopa 
  
  

 

Išmatavimai:
            

1 138,00€

Apie prekę

Hexa modulinė sėdynių sistema gali būti gali būti naudojama siekiant sukurti unikalią sistemą, kuri veiks beveik kiekvieną darbo vietos pobūdį ir aplinką, papildant funkcijų kiekį ir estetiką interjere. Šios modulinės sistemas padeda sukurti akustiškai įzoliuotas erdves darbui grupėse. Tai užtikrina kokybiškesnius asmeninius susitikimus ir geresnį informacijos bei idėjų keitimasi. 

Hexa asortimentą sudaro 20 modulių, kuriuos galima naudoti kaip vienetus arba sujungti į pasirinktą modulių sistemą, kurie gali būti laisvai sukonfigūruoti. Hexa sėdynių sistema susideda iš modulių su porankiais (laisvai pastatomos modulius), modulių be porankių, modulių, kurie turi porankius tik dešinėje arba tik kairėje pusėse, ir kampiniai vienetai iš, kurių galima sufonkigūruoti rinkinius. Kiekvienas iš modulių yra su žemais ar aukštais atlošais.

Hexa moduliniai vienetai turi ilgalaikią ir tvirtą medinę struktūrą. Sėdymosios dalys  ir atlošai yra padengti atitinkamu tankiu putų. Atlošai suformuoti ir pagaminti iš profiliuoto putų, kurios sužtikrina aukštą komfortą vartotojo nugaros juosmens bei viso stuburo sritims.

 

 Charakteristikos

Plotis167 cm
Aukštis87 cm
Max. leistinas svoris150 kg

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: